0850 840 84210412 234 0048

Hoşgeldiniz. Bugün

Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda
Türkiye’nin en büyük yazıcı merkezi
Tutak Bilişim’e hoş geldiniz!

Tutak Bilişim 2010 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur. Ilk olarak Diyarbakır Web Tasarım Hosting Reseller Vps pazarında yer alan firmamız, daha sonra bilgisayar satış ve onarım hizmetide sunmaktaydı. 2011 yılında gelişmekte olan yazıcı piyasasına giriş yapıp kullanıcılarına daha az maaliyetler ile daha fazla çıktı olanağı sağlayan Sürekli Besleme Sistemli yazıcıların satış ve onarımını gerçekleştirmiştir..
Sitemizde “Kargo Bedava”, Peşin fiyata taksit, Online Canlı destek, Kaliteli hizmet prensipleri ile kurulduğu ilk günden beri güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir. Videolu anlatımlar ve açıklayıcı bilgiler sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir.
Kurulduğu ilk günden beri kendini ve ürün hizmet kalitesini yenileyen firmamızın ilk öncelikli hedefi; müşteri isteklerini tam olarak doğru anlamak ve buna uygun en ekonomik ve en kaliteli ürünleri sunmaktır. Bu amaçla 2008 yılında büyük uğraş ve emeklerle “Sürekli Besleme” sistemlerini montaj edip, testlerden olumlu sonuçlar alarak satışlara başladık. Herkesin kabusu olan mürekkep ve kartuş maliyetlerini böylelikle düşürmeyi başardık.
Tamamen müşteri odaklı çalışan firmamız dostlarımızın önerileri doğrultusunda büyümeye devam etmektedir. Her yıl fuarlara katılarak yeni ürünleri tanıtma ve müşterilerimizle daha yakından tanışma fırsatı buluyoruz.
Yıllar içinde onlarca kere büyümemizde bize destek olan tüm dostlarımıza en derin saygı ve sevgilerimi sunarım.

Kadir TUTAK

18 Ağustos 2015

Facebook'ta Biz